Питання функціонування освітньої та медичної галузей району обговорено під час зустрічі голови районної державної адміністрації Ярослава Бартоша з головами об’єднаних територіальних громад Підгір’я

13 березня питання функціонування освітньої та медичної галузей району обговорено під час зустрічі голови районної державної адміністрації Ярослава Бартоша з головами об’єднаних територіальних громад Підгір’я.

У заході взяли участь голова Великокучурівської ОТГ Василь Тодеренчук, голова Красноїльської об’єднаної територіальної громади Степан Драгун, голова Сторожинецької об’єднаної територіальної громади Микола Карлійчук, начальник фінансового управління районної державної адміністрації Ігор Слюсар, в. о. начальника управління освіти, сімї, молоді та спорту райдержадміністрації Михайло Чобітько, начальник відділу культури та туризму районної державної адміністрації Ірина Давидчук, головний лікар районного центру первинної медико-санітарної допомоги Анатолій Євдокименко.

Зокрема під час обговорення питання функціонування позашкільних навчальних закладів рекомендовано головам об’єднаних територіальних громад району взяти участь у подальшому співфінансуванні вищевказаних закладів.

Окрім того, обговорено питання передачі Сторожинецької та Костинецької музичних шкіл, Сторожинецької художньої школи на баланс Сторожинецької об’єднаної територіальної громади, питання підписання акту передачі на баланс Чудейської ОТГ майна, що належить Чудейській мізичній школі.

За підсумками наради прийнято відповідні рішення та рекомендації.

Джерело: http://storozhinecka-rda.gov.ua/