В футбольному турнірі до Дня міста перемогла команда Красноїльська (фотозвіт)

До дня міста в Сторожинці проводився Міжнародний турнір з футболу, в якому взяли участь команди ДЮСШ “Колос” Великого Кучурова, Заставни, Кельменців, Сторожинця, команда Красноїльська та команда з Радівців (Румунія).

Не зважаючи на юний вік, футболісти показали запеклу висококласну гру. За результатами матчів третє місце посіли спортсмени з Кельменців, які перемогли команду Радівців. Друге місце зайняла команда з Заставни, які програли з рахунком 3:1 команді Красноїльська. Красняни під керівництвом тренера Василя Бужака взяли золоту нагороду турніру.

Переможці та призерів нагороджував кубками, медалями та грамотами голова Чернівецької обласної організації ВФСТ “Колос” Петро Івасюк.

Джерело: http://storozhynets.info