Красноїльська громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Районне методичне об’єднання вчителів біології та хімії “Вчимося разом”

Нещодавно на базі Сторожинецького районного методичного кабінету відбулося районне методичне об єднання вчителів біології та хімії за темою: “Дискусійна зала. Педагог ХХІ століття, його професійна роль на уроках хімії та біології. Аналіз роботи з підручниками для 8-х класів з хімії та біології за новою програмою”. На заході були присутні учителя біології та хімії ЗНЗ Сторожинецького району, Чудейської, Красноїльської та Сторожинецької громад.

Педагоги дискутували з приводу викладання шкільного матеріалу за новою програмою та за новими підручниками у 8-х класах, в результаті обміну досвідом роботи знаходили шляхи для кращого подання матеріалу під час уроків. Розкриття питання відбувалось під керівництвом керівників творчих груп вчителів біології та хімії, вчителів-методистів Михальчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Тимчук Д.І. та Данелюк Л.Д.

У рубриці “Від творчого вчителя – до творчого учня” методист РМК Нестерова Т.В. підвела підсумки участі школярів району у Всеукраїнських олімпіадах на ІІІ етапі та у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт, обговорили питання підготовки учнів до здачі ДПА і ЗНО.

Велику роль для атестації педагогів відіграє їх видавницька діяльність, це своєрідний підсумок роботи за атестаційний період. На розсуд учителів були представлені методичний порадник “Обдарованість: сутність, структура, перспективи розвитку”, на допомогу вчителям, що працюють з обдарованими дітьми (автор – методист РМК Нестерова Т.В.); з досвіду роботи вчителя біології Михальчанської ЗОШ І-ІІІ ст. Тимчук Д.І. “Мультимедійні системи навчання як новий методологічний засіб інтерактивного навчання на уроках біології”.

Джерело: методист РМК Нестерова Т.В.« повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH