Про скликання XIII сесії селищної ради VII скликання

Дата: 04.06.2018 12:20

КРАСНОЇЛЬСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ, ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

59022,смт.Красноїльськ, Сторожинецький район, Чернівецької області ,вул. Штефан чел Маре 157,тел.63-348

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  24 травня  2018  року                                                                         №52 - С

Про скликання ХІІІ  сесії селищної ради  VІІ скликання.

Відповідно  до п.8 ст.42, ст. 46 Закону  України «Про  місцеве самоврядування в Україні», скликати на 12 червня 2018 року чергову                       ХІІІ сесію селищної ради VІІ  скликання.

Засідання відбудеться  в приміщенні адміністративної будівлі Красноїльської селищної ради (смт. Красноїльськ, вул. Штефан чел Маре 157) о 10 годині.

В порядок  денний внести  наступні питання:

1. Звіти директора комунального закладу «Красноїльська школа мистецтв»,  директора будинку культури смт. Красноїльськ та завідуючої клубом   с. Стара Красношора, бібліотекарів смт. Красноїльськ та с. Стара Красношора про виконану роботу.

2. Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік».

3. Про встановлення ставок єдиного податку на 2019 рік.

4. Про встановлення місцевих зборів на території Красноїльської селищної ради

5. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік.

6. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік.

7. Про розгляд питань щодо врегулювання земельних відносин на території смт. Красноїльськ.

8. Про різне.

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                      ДРАГУН  С.Д.