Красноїльська громада
Сторожинецький район, Чернівецька область

Голос жінки має силу

Таку назву має  проект,  який реалізується в семи областях України, в т.ч. і в Чернівецькій. У рамках проекту планується багато інформаційно-просвітницьких заходів:

  • Національний радіомарафон «Ukrainians», який стартував 18 травня і триватиме 10 тижнів в ефірі «Стильного радіо» в 64 містах України. Щоп’ятниці з 12:00 до 13:00 на слухачів чекатимуть зустрічі з цікавими людьми – представниками релігійних, національних та інших спільнот українців, а також розважальна вікторина та можливість виграти призи.
  • Чотири 4-денні Школи-тренінги на теми правозахисту, адвокаційних кампаній, миротворчості, блогерства і арт-технік як засобів вирішення конфліктів. Отримані під час цих Шкіл знання учасники зможуть застосовувати на практиці у своїх регіонах.
  • Адвокаційні заходи на підтримку жінок, які потребують правозахисту.
  • Активна блогерська діяльність.
  •  Низка заходів у кожному проектному регіоні.

          Виконавцем проекту є ГО "Фундація прав людини" (м.Київ),  фінансова підтримка надана "Institut für Auslandsbeziehungen (Інститут міжнародних культурних зв`язків) та Міністерством закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина. Партнером у Чернівецькій області виступає Асоціація органів місцевого самоврядування Чернівецької області «Агенція розвитку громад Буковини» .

         Виконавці запрошують на стартовий круглий стіл проекту, який  відбудеться 11 червня 2018р. о 15 годині в Чернівцях за адресою: вул.О. Кобилянської, 20.« повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH