ДО УВАГИ  БІЗНЕСУ!

ДО УВАГИ БІЗНЕСУ!

Кабінетом Міністрів України прийнято розпорядження № 649-р від 5 вересня 2018 року «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення».

12:08 02.10.2018

Управління проектами

Кафедра управління проектами та безпеки підприємництва факультету фінансів, підприємництва та обліку Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича здійснює набір на підготовку фахівців за магістерським рівнем освіти зі спеціалізації «Управління проектами (Проектний менеджмент)» за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» на базі бакалавра, спеціаліст, магістра будь-яких спеціальностей.

16:55 18.07.2018

Голос жінки має силу

Таку назву має  проект,  який реалізується в семи областях України, в т.ч. і в Чернівецькій. У рамках проекту планується багато інформаційно-просвітницьких заходів:

10:45 07.06.2018

Про оприлюднення проектів рішень"Про встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік"

На виконання Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" в розділі "Документи", підрозділі "Проекти рішень сесій селищної ради" публікуємо проекти рішень XIII сесії  VII скликання "Про встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік".

10:15 18.05.2018

ВЧИЛИСЯ ПИСАТИ ПРОЕКТИ

Об’єднані громади для вирішення соціально-економічних проблем вишуковують додаткові джерела фінансування, у тому числі і кошти програм, що фінансуються з державного бюджету.

20:53 18.03.2018